Genetické laboratórium ReproGen : Švabinského 13, 851 01 Bratislava

+421 - 948 230 661

+421 - 918 859 976

  • YouTube Sosyal Simge
  • Heyecan Sosyal Simge
  • Facebook Sosyal Simge
  • Instagram Sosyal Simge

© Reprogen 2017 I All rights reserved

Fertilovit   - pre nový život
Doplnky výživy na podporu plodnosti

®

®

FERTILOVIT   – PRE NOVÝ ŽIVOT

DOPLNKY VÝŽIVY PRED POČATÍM

Doplnky výživy pre mužov a ženy plánujúcich tehotenstvo, overené štúdiami.

Špeciálne produkty pre endometriózu, syndróm polycystických vaječníkov, autoimunitné poruchy štítnej žľazy či zníženú kvalitu spermií. Vhodné pri plánovaní tehotenstva prirodzenou cestou ako aj pred a počas inseminácie a umelým oplodnením (IVF alebo ICSI).

STAROSTLIVOSŤ O ZDRAVIE OD SAMOTNÉHO ZAČIATKU

Mnohí ľudia si neuvedomujú, že starostlivosť o zdravie sa začína už pred počatím dieťaťa – pred koncepciou. Odborníci z oblasti reprodukčnej medicíny odporúčajú upraviť či zmeniť životný štýl a zamerať sa na dostatočný prísun dôležitých vitamínov, minerálov a iných stopových látok. Tieto sú dôležité pre vývoj zdravých spermií a oocytov a neskoršie aj dieťaťa.

Prípravky                           ú skvelým doplnkom výživy pre mužov aj ženy plánujúcich počatie dieťaťa. Poskytujú optimálny prísum folátov, antioxidantov, minerálov a ďalších stopových látok.

®

FERTILOVIT  

ČO JE                             A AKO PôSOBÍ?

®

FERTILOVIT  

                          obsahuje špecifickú kombináciu vitamínov a ďalších látok dôležitých pre zdravie, pričom niektoré z nich sú s dlhotrvajúcim účinkom. Prispievajú k zvýšenej ochrane citlivých vajíčok a spermií pred oxidačným stresom a zabezpečujú, že vajíčka a spermie dostanú bohatú nádielku mikroživín potrebných pre ich vývoj.

®

FERTILOVIT  

- PRE MUŽOV

M

plus

®

FERTILOVIT

                                     predstavuje základnú doplnok výživy pre podporu reprodukčného zdravia muža. Obsahuje výber vitamínov a minerálov pre plodnosť a tvorbu spermií – spermatogenézu.

                                         je štúdiami overený doplnok stravy zameraný na dietetické ovplyvnenie kvality spermií zníženej v dôsledku nedostatočnej činnosti semenníkov (testikulárna dysfunkcia) či pôsobením faktorov vonkajšieho prostredia a životného štýlu.

Čítaj viac .....

FERTILOVIT    MT  

®

plus

®

FERTILOVIT    M  

FERTILOVIT

®

- PRE ŽENY

                                       je vhodný ako základný výživový doplnok pred tehotenstvom ako aj počas dojčenia pre ženy bez zdravotných komplikácií. Pre pacientky s poruchami plodnosti odporúčame špeciálne produkty s obsahom 800 µg kyseliny listovej:                                                               ,                                              s dodatočným koenzýmom Q10 pre ženy staršie ako 35 rokov,                                         so selénom a bez obsahu jódu pre pacientky s autoimunitnou poruchou štítnej žľazy a napokon                                          pre pacientky s endometriózou.

                                         slúži ako doplnok stravy pre špeciálne medicínske účely v predkoncepčnom období pre ženy so syndrómom polycystických vaječníkov. Vysoká dávka kyseliny listovej, chróm a inozitol v kombinácii s rozšírenou paletou vitamínov, minerálov a omega-3-mastných kyselín. Vitamín C je prítomný v postupne sa uvoľňujúcej forme. Prípravok pôsobí vhodne pre vyváženú hladinu glukózy v krvi, hormonálnu reguláciu a metabolizmus homocysteínu a zároveň ako ochrana buniek pred oxidačným stresom.

Čítaj viac .....

or2

®

FERTILOVIT    F  

®

FERTILOVIT    F  

plus

®

FERTILOVIT    F35  

THY

®

FERTILOVIT    F  

FERTILOVIT    F  

®

Endo

FERTILOVIT    F  

®

Endo

  • Instagram Sosyal Simge
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon