Genetické laboratórium ReproGen : Švabinského 13, 851 01 Bratislava

+421 - 948 230 661

+421 - 918 859 976

  • YouTube Sosyal Simge
  • Heyecan Sosyal Simge
  • Facebook Sosyal Simge
  • Instagram Sosyal Simge

© Reprogen 2017 I All rights reserved

Genetické laboratórium ReproGen:

Švabinského 13 851 01 Bratislava

Konzultačné miesto Bratislava : Poliklinika Ružinov č. dv. 540, Ružinovská 10, 820 07

Bratislava – Ružinov

Konzultačné miesto Martin : Reprogen s.r.o. Pavla Mudroňa

7 036 01 Martin

Fertilovit    pre mužov - na zlepšenie tvorby spermií

®

®

FERTILOVIT   – Pre mužov

DOPLNKY VÝŽIVY PRE MUŽOV, KTORÍ SA CHCÚ STAŤ OTCOM

Najnovšie výsledky výskumu ukazujú, že zdravý životný štýl a výživa sú veľmi dôležité pre dosiahnutie otcovstva.

Nová generácia spermií sa začína tvoriť každý deň, pričom celý proces tvorby spermií trvá približne 3 mesiace. Spermie – pohlavné bunky muža - sú veľmi citlivé na pôsobenie vonkajších faktorov, či už pozitívnych alebo negatívnych. Muži by si preto mali byť istí, že ich strava je rozmanitá, s dostatočným príjmom antioxidantov, aminokyselín, minerálov a vitamínov.

FERTILOVIT

®

plus

M

Pre dietetické ovplyvnenie porúch mužskej plodnosti súvisiacich s nedostatočnou kvalitou spermií (testikulárna dysfunkcia – nedostatočná činnosť semenníkov)

 

 

ČO JE FERTILOVIT    A AKO PôSOBÍ?

                                    je doplnok stravy pre špeciálne medicínske účely a používa sa na podporu mužskej plodnosti, kde poruchy súvisia s testikulárnou dysfunkciou a nedostatočnou kvalitou spermií.

Obsahuje kombináciu vitamínov a iných látok, ako je napr. zinok a selén, ktoré sú potrebné pre zdravý vývoj spermie a postupne sa uvoľňujúci vitamín C, ktorý chráni spermie 24 hodín denne pred poškodzujúcim účinkom oxidačného stresu.

Okrem toho, N-acetyl-L-cysteín podporuje tvorbu dôležitých antioxidantov v tele. Aminokyselina citrulín ako základný stavebný kameň bielkovín tiež prispieva k zdravému vývoju spermií.  Organizmus vstrebáva citrulín a premieňa ho na arginín, ktorý je ďalším stavebným kameňom proteínov a dôležitým zdrojom materiálu na syntézu látok potrebných pre kompaktný stav a stabilitu DNA. Vítaným vedľajším účinkom je jeho pôsobenie pri zahájení erekcie.

plus

®

FERTILOVIT    M  

®

MT

®

FERTILOVIT

Výživový doplnok pre mužov

Zinok a selén v kombinácii s taurínom a antioxidantami sú potrebné pre plodnosť muža a normálny priebeh spermatogenézy – proces tvorby spermií.

Vyvážená strava s nadbytkom antioxidantov, vitamínov, minerálov a ďalších stopových prvkov hrá dôležitú úlohu v zachovaní reprodukčného zdravia muža. V každodennom živote so všetkými požiadavkami na prácu i zábavu je však niekedy problematické dodržať zdravé stravovanie.

Príjem špecifických doplnkov stravy tak môže byť veľmi dôležitý.

                                 obsahuje kombináciu stopových prvkov podporujúcich normálnu plodnosť a spermatogenézu. Príjem len 1 kapsuly denne Vám poskytne dobrý pocit z dodania všetkých stopových prvkov Vášmu organizmu, ktoré sú potrebné pre tvorbu zdravých spermií a zachovanie plodnosti.

FERTILOVIT    MT  

®

  • Instagram Sosyal Simge
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon